Hajdukprijateljski susret

Hajduk pobijedio MOL Fehervar u drugoj utakmici u sklopu priprema u Istri, Livaja zabio dva gola

Piše A.J.
11. siječnja 2023. - 16:18

Hajduk je pobijedio mađarski MOL Fehervar rezultatom 3:2 u drugoj utakmici u sklopu priprema u Istri. Susret je trajao 120 minuta, a bio je podijeljen na „četvrtine” od 30 minuta.

U prvih 25 minuta utakmice pala su čak četiri pogotka. Prvo je u 7. minuti Livaja doveo Hajduk u vodstvo s bijele točke, zatim je tri minute kasnije Kodro poravnao na 1:1 također iz kaznenog udarca, a onda je u 13. minuti Livaja ponovno pogodio za vodstvo Bijelih sjajnim udarcem ljevicom u suprotne rašlje.

Emir Sahiti u 25. minuti je zabio za 3:1 nakon odlične akcije Livaje i Mlakara, a nakon pola sata igre bez većih prilika, Kodro je u 57. minuti iskoristio jednu lošu reakciju Hajdukove obrane i svojim drugim pogotkom na susretu smanjio na 3:2.

Momčad Ivana Leke do kraja priprema čekaju još dvije p...

04. svibanj 2024 01:33