Hajdukpovratak šilje

Goran Blažević: Uzeli smo bodove Dinamu, zašto ne bismo i Hajduku

17. rujna 2016. - 13:55
inter_slaven10-260216

Prvi put od odlaska iz Hajduka na suprotnoj će se strani večeras naći iskusni bivši vratar "bijelih" Goran Blažević. Sa svog Poljuda je nakon osvajanja kupa Hrvatske otišao prije tri godine, prvo u Levski iz Sofije, pa u moskovski Torpedo, igram slučaja eto baš klubove koji su devedesetih godina Hajduk izbacivali iz Europe.

U veljači ove godine stigao je u Slaven Belupo, ali mu je nastup protiv Lokomotive u Koprivnici u prošlom kolu (od vodstva 2:0 na poluvremenu do poslije kikseva obrane u prvih deset minuta nastavka konačnih 2:3) bio prvi nakon pola godine pauze zbog ozljede ramena.

- Bio je to rezultatski za mene šokantan povratak. Imali smo igru, rezultat, a u onda smo u pet minuta sve prosuli. Teško smo taj poraz podnijeli, da su ljudi bili bolji od nas pa ajde... - priča...

20. travanj 2024 00:04