Gol i asistencija Džonija za B momčad Cityja

18. kolovoza 2011. - 00:35
Mladi Hajdukov napadač Ivan Jakov Džoni briljirao je u susretu koji je rezervni sastav Manchester Cityja odigrao protiv člana League One Oldham Athletica (trećeligaš) u sklopu lokalnog turnira.

Talentirani sedamnaestogodišnji napadač koji se u Manchester Cityju nalazi na desetodnevnoj probi asistirao je za drugi i zabio treći pogodak u 3:0 pobjedi svoje momčadi nad rezervnom momčadi Oldhama.

Na susretu koji se igrao na stadion lokalnog niželigaša Hydea Džoni je u 45. minuti asistirao za 22-ogodišnjeg Argentinca Josea D'Angela koji je glavom postigao drugi gol 'građana'. Džoni je u 59. minuti postavio konačan rezultat kada je nakon dodavanja 20-ogodišnjeg Izraelca Gaija Assulina s pet metara zakucao loptu pod gredu.

19. travanj 2024 10:56