Ganac Osman Seidu, stoper, nije ostao u Hajduku, otišao je u – Sesvete! Premda je bio u Poljudu i dočekan je kao popuna na pozicijama stopera za B momčad, imao je pegulu da se na prvom treningu kod Marija Osibova ozlijedio, pa je i probnu utakmicu odigrao ozlijeđen.
U Hajduku su procijenili da im sada ne bi pomogao mjesec i pol dana, pa su ga odbili, a u Sesvetama su ga bili spremni – čekati. U Sesvetama je bio već Kamerunac Ohandza, iz te iste akademije nogometa u Gani,
Sesvete su im dobra lansirna rampa. Stoper Seidu će bez nervoze iščekivanja zaigrati kad ozdravi. U što se Hajduk nije upuštao.
(SA)

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....