Hajduktreća hnl jug

Druga momčad Hajduka poražena u Ivanbegovini

Piše PSD
14. svibnja 2017. - 21:34

Druga momčad Bijelih poražena je rezultatom 2:1 na gostovanju u Ivanbegovini kod domaćina Kamena. Igrači Marka Loze nisu uspjeli svladati danas raspoloženu domaću momčad. Poveli su Bijeli pogotkom Ivana Prtajina u 7. minuti utakmice. S lijeve strane nabacio je Mario LovreVojković, Tomislav Mrkonjić iz prve vraća do napadača Bijelih koji s pet metara puca snažno i pogađa vrata nemoćnog Krešimira Vojnovića.

Imali su hajdukovci još nekoliko prilika u koprodukciji Mrkonjić-Prtajin, no Hajdukov napadač nije bio precizan kao na početku susreta. Momčad iz Ivanbegovine do izjednačenja je došla u 28. minuti dvoboja. Nikola Marić je pao u kaznenom prostoru nakon duela s Marinom Fadićem, a sudac JosipZec je pokazao na bijelu točku. Siguran realizator s 11 metara bio je Zvonimir ...

25. travanj 2024 15:17