Hajduksudačka komisija

HNL-ov kontrolor Draženko Kovačić kaže da je penal na Petkoviću opravdan i da je Dinamo na Poljudu još i oštećen

Piše Sport SD
23. listopada 2022. - 21:11

Na otvaranju 14. kola SuperSport HNL-a derbi na Poljudu odigrali su Hajduk i Dinamo. Poveli su Bijeli pogotkom Marka Livaje iz 27. minute, da bi konačnih 1:1 postavio Bruno Petković s bijele točke u 72. minuti.

Nekadašnji međunarodni sudac Draženko Kovačić je gostujući u emisiji "Studio HNL" na MAXSportu, prokomentirao sporne situacije s Poljud u ime Sudačke komisije.

Prvo je bilo riječi o duelu Marka Livaje i Josipa Šutala u 21. minuti, situacija kada je cijeli Poljud traži najstrožu kaznu za Hajduk. Tu za Kovačića nema dileme...

- To nije prekršaj za penal i to je čvrst stav sudačke komisije -  jasan je bio Kovačić.

Međutim, posebno je zanimljivo što je Kovačić odlučio istaknuti spornu situaciju na početku drugogo dijela, kada je Josip Elez napravio pr...

06. svibanj 2024 15:37