Hajdukiz drugog plana

Bugarski stoper u dresu Hajduka najavljuje još golova: Tudor me pitao mogu li zabiti, pa sam zabio

10. lipnja 2020. - 18:34

Dok su Hajdukovi golgeteri u posljednje vrijeme u stvaralačkoj krizi, kao napadački adut iz drugog plana pojavio se – Kristian Dimitrov. Stasiti bugarski stoper neočekivano se prometnuo u junaka preokreta nad Interom (2:1) i donio „bilima” vrijedna tri boda u borbi za drugo mjesto.

Nije slučajno trener Igor Tudor na „presici” pred večerašnje gostovanje kod Istre rekao:

- Imamo i opciju Berbatova, pardon Dimitrova u špici – mislio je Tudor, dakako, na legendarnog bugarskog napadača Dimitra Berbatova.

Tudor je Dimitrova u igru ubacio u 80. minuti i to odmah u napad, a ovaj mu je u sedmoj minuti sudačke nadoknade vratio pobjedničkim pogotkom, svega nekoliko trenutaka nakon što je pogodio stativu. Iz drugog je pokušaja bio precizan, nakon odličnog ubačaja mladog Brnića koji...

01. lipanj 2024 04:37