Hajdukuspjela generalka

Brnićev projektil srušio ‘narančaste‘: druga Hajdukova momčad još jednom bila bolja od lidera drugoligaške karavane

Piše PSD
16. veljače 2020. - 13:03

Hajduk II i vodeća momčad 2. HNL odigrali su generalku pred nastavak prvenstva. Kao i prvenstvena prije dva mjeseca i ova utakmica završila je pobjedom Bijelih nad Šibenčanima od 1:0.

Pogodak odluke postigao je Ivan Brnić u 17. minuti. On je oduzeo jednu loptu protivničkoj obrani i iskosa s 14 metara topovski pogodio bliže rašlje. Na samom startu zatresla se i mreža Hajduka II, ali je pogodak Borisa Pandže poništen. Sudačka procjena je da je pogotku prethodio prekršaj na domaćem  vrataru. Najljepšu akciju igrača trenera Marija Despotovića vidjeli smo u 14. minuti. Brza akcija u kojoj je sve odigrano s jednim dodirom završila je volejom Brnića iskosa, ali je udarac blokiran. Gosti su u prvih 45 minuta uglavnom prijetili udarcima iz daljine, ali nisu bili precizni i Karlo Sentić samo ...

19. travanj 2024 11:19