Hajdukna poljudu novi rasistički ispadi dijela navijača

BIJELIMA SAMO BOD Vukušić spasio Hajduka golom u zadnjoj minuti; Balakov: Momčad je stala kad smo primili gol (VIDEO)

25. veljače 2012. - 18:23
Slab Hajduk, samo bod na startu kod kuće protiv nominalnog davljenika Istre koja je nakon 1:1 u kupu protiv Dinama ponovila isto i protiv Hajduka, što god mi mislili o tome... Kakvi su nam to Hajduk i Dinamo?! Hajduk na startu nije očarao, dapače, Ante Vukušić stigao je sa zadnjim trenucima da poravna na centaršut Lime, igrala se 89. minuta i već je izgledalo kako Hajduku nema spasa, kako je upisao poraz, Vukušić je popravio rezultatsku kozmetiku.

Remi na startu proljeća, baš kao lani s Interom iz Zaprešića, na trenutak donosi ushit kao da je pobjeda jer je spašen bod u 89. minuti, ali da se ne zavaravamo: to je remi s okusom poraza!
Hajduk gradi pomlađenu momčad, pa bi trebao imati popust, ali kad igra s Istrom kod kuće popusta nema, traži se pobjeda. Da ne zaboravimo, Ist...
03. lipanj 2024 19:02