Hajdukhrvatski kup

Bijeli su u Belišću pokazali ozbiljnost od prve minute: evo kako smo ocijenili igru hajdukovaca

28. listopada 2021. - 09:08

Hajduk je u susretu osmine finala Hrvatskog nogometnog kupa igranom u Belišću ostvario visoku pobjedu (5:0) protiv istoimenog domaćina, momčad Jensa Gustafssona dominirala je od prve minute.

Evo kako smo ocijenili nastup hajdukovaca...

Danijel Subašić - Primio gol odmah iz prvog udarca Anočića, no nakon toga nije imao previše posla. Nastupio u prvoj natjecateljskoj utakmici poslije gotovo pune dvije godine, svakako pozitivna stvar.

Gergo Lovrencsics - Iz njegova ubačaja Hajduk je postigao prvi gol, ono kad je Livaja pogodio iz blizine. Korektno odradio posao, nisu ga domaćini previše testirali u obrani.

Nikola Katić - Mogao je ranije izaći u blok strijelcu Anočiću, ali dobro. Ostalo je odradio je kako treba, bez većih problema s napadačima Belišća.