Hajdukključni trenutak

Awaziem je sinoć prvi put zaigrao u startnoj postavi Hajduka, ali neće ovaj susret pamtiti po dobrom: njegov kiks inicirao je veliki preokret Dinama

14. kolovoza 2022. - 08:02

Chidozie Awaziem je prvi put zaigrao u startnoj postavi Hajduka, debitirao u HNL-u i to baš u derbiju s Dinamom, ali neće ovaj susret pamtiti po dobrom. Baš je njegov ogroman kiks inicirao veliki povratak Dinama u drugom poluvremenu i ispostavilo se bio ključni trenutak derbija u kojem je na koncu momčad iz Zagreba slavila s uvjerljivih 4:1.

Činilo se kako bi spektakularan pogodak Janija Atanasova u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena unatoč neuvjerljivoj igri mogao lansirati Hajduk prema pobjedi ili barem pozitivnom rezultatu u Maksimiru. Međutim, onda je u 61. minuti Awaziem napravio početničku pogrešku. Lopta mu je prošla ispod noge, kopačke dok je već gledao kud će s njom. Došla je do Petkovića koji je uposlio Baturinu, a veliki talent, sin bivšeg igrača Hajduka Mate, i sam nek...

26. svibanj 2024 06:55