StoryEditorOCM
Hajdukčestitamo!

Rokas Pukštas ima razloga za slavlje, oglasio se i Hajduk

Piše Sport SD
25. kolovoza 2026. - 11:37
Rokas PukštasAnte Čizmić/Cropix
Prati slobodnadalmacija.hr na Googleu

Hajdukov mladi veznjak Rokas Pukštas danas slavi 22. rođendan, nije izostala čestitka s Poljuda.

‘Dragi naš Puki, od srca ti želimo sretan rođendan‘, stoji u objavi Hajduka.

Pukštas je u Hajduk stigao 2020. godine iz Barcelonine akademije u Arizoni, a ugovor sa splitskim klubom traje mu do ljeta 2027. godine. 

Prošlu sezonu Pukštas je završio s 10 golova i četiri asistencije u 36 nastupa, a i početak nove sezone pokazuje da je u dobroj formi. Pukštas ima ugovor s Hajdukom do ljeta 2027. godine, a Transfermarkt ga procjenjuje na šest milijuna eura.

Pukštas bi mogao otići s Poljuda ovog ljeta, zainteresiranih ne nedostaje.Posljednjih dana piše se o interesu engleskog drugoligaša Birmingham Cityja čiji su ga skauti gledali uživo uživo tijekom play-offa Konferencijske lige protiv poljskog Rakowa na Poljudu. 

Interes je pokazao je turski Samsunspor, prema informacijama tamošnjih medija, klubovi su već stupili u kontakt i pregovori su u tijeku, no zasad nisu uspjeli postići dogovor.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
25. kolovoz 2026 11:38