Zmijavčani prekinuli crni niz: velika i važna pobjeda Croatije na Mrmi i prekid crne serije

9. svibnja 2022. - 10:36

Velika i važna pobjeda Croatije na Mrmi i prekid crne serije.

Nakon pet utakmica bez pobjede, Zmijavčani su upisali veliku i posve zasluženu pobjedu na Dugopoljem sa 3:0 i tako mirnije nastavljaju utrku za ostanak.

Susjedski derbi bolje su otvorili domaćini. Igrala se 10. minuta, slobodan udarac na 40 metara od gola Bekavac je išao centrirati, ali se njegova lopta “frnjoka” jednostavno spustila u gol i prevarila loše postavljenog vratara Silića.

U 17. minuti ružna scena, teška ozljeda gostujućeg igrača Bagarić koji je zbog prijeloma ramena završio utakmicu i sezonu.

U 34. minuti Croatia vodi 2:0, Ante Šuto je sjajno prošao Karabatića po gol liniji, ovaj je pao i igrao rukom, a sudac Strukan pokazao na bijelu točku. Loptu je uzeo Mijo Šabić i jakim, preciznim udracem p...

17. travanj 2024 23:27