Zmijavčani poraženi u Zagrebu: Rudeš svladao Croatiju i potvrdio naslov jesenskog prvaka

Piše Ante Šakić
26. studenog 2022. - 17:12

Rudeš je jesenski prvak Prve nogometne lige! Pobjedom u 16. kolu prvenstva rezultatom 3:1 protiv Croatije iz Zmijavaca, Zagrepčani su pobjegli prvoj pratnji na šest bodova. Cijelu utakmicu momčad Davora Mladine imala je inicijativu i od samog početka postavili su se kao favoriti i momčad koja na svome terenu nije izgubila susret 21 uzastopnu utakmicu.

Već u 19. minuti, nakon gužve u kaznenom prostoru gostiju iz Zmijavaca pada Tomislav Gudelj. Sudac Romić prepoznaje namjeru i pokazuje na najstrožu kaznu. Ipak, Antonio Boršić nije uspio zahvatiti loptu kako je planirao i šalje ju iznad grede. Inicijativa Rudeša se nakon deset minuta ipak isplatila. Tomislav Srbljinović sa 20-ak metara odlično preciznim udarcem pogađa golmanove lijeve rašlje dovodi domaće do zaslužene prednosti i post...

15. travanj 2024 03:44