Zadrani svladali Dubrovčane kod kuće, Bačić i Jerbić strijelci

Piše Ivica Gjergja
29. listopada 2022. - 17:47

Sa sučevim zviždukom početka susreta domaći nogometaši krenuli su na gol gosta, stvorili nekoliko prigoda no sve ih je zaustavila obrana gospara. U petoj minuti u jeku napada domaćih Đivić je dugom loptom uposlio Krešića koji tuče tik pokraj vratnice. U brzom napadu domaćih gosti su zaustavili akciju kornerom kojeg je izveo Jurić izvrsno pronašao Matea Bačić u petercu, a ovaj smiruje loptu i pored Kristića šalje je u nebranjeni dio mreže za 1:0.

I gospari su lijepo kombinirali u polju iznenada je u 27. minuti Krešić dugom loptom pronašao na suprotnoj desnoj strani Kačića koji je dobro zagrijao dlanove vratara Stojanova. No Zadar je dominantan iz minute u minut slažu prigode ali gola nema i u 40. minuti kada je Viduka ubacio iz slobodnog udarca za Jurića, a ovaj pogađa ...

05. listopad 2024 15:03