Domaći nogometAnte Erceg zabio za tri boda

Vulić nakon teško izborene pobjede protiv Cibalije: Ovakve će biti sve utakmice do kraja prvenstva

30. ožujka 2013. - 18:02
Teškom mukom Split je došao do minimalne pobjede nad Cibalijom i primaknuo se na dva boda od drugog mjesta. Nije to bio susret za pamćenje, ali najvažnija su tri boda do kojih su 'crveni' došli bez ozlijeđenog Bellea i kartoniranog Barabana.

Već iz prvog udarca prema vratima Split je poveo efektnim pogotkom Ercega. S dvadesetak metara snažno je nakon dodavanja petomVojnovića odapeo prema vratima. Vanjskim felšom loptu koja je 'bježala'od vratara Matkovića poslao je u desne rašlje.

U 14. minuti ponovno je zaprijetio raspoloženi Erceg, ovaj put iz slobodnog udarca s dvadesetak metara iskosa s lijeve strane, no pogodio je vanjski dio mreže.

Međutim sredinom prvog poluvremena počeli su prijetiti i gosti. U 21. minuti snažno je sa 17-18 metara šutirao Filipović, ali je vratar Vuk...
08. svibanj 2024 07:50