Prošlo, 26. kolo hrvatskog nogometnog prvenstva, bilo je peto ove sezone u kojem su tri vodeće momčadi Hrvatske lige uspjele ostvariti pobjede protiv svojih suparnika.
Prvo je bilo deveto, koje će se reprizirati za vikend, kad je Hajduk svladao Lokomotivu, Rijeka slavila u Koprivnici, a Dinamo kod Rudeša. Potom je najuspješniji trojac isto ponovio u 13. prvenstvenom kolu (Hajduk kod Slavena Belupa, Rijeka protiv Gorice, Dinamo protiv Lokomotive), pa u 16. kolu (Rijeka kod Varaždina, Dinamo protiv Osijeka, Hajduk kod Istre 1961) i u 23. kolu (Rijeka protiv Lokomotive, Hajduk kod Rudeša, Dinamo protiv Varaždina) - pišu Sportske novosti.
No, još se ove sezone nije dogodilo da Dinamo, Hajduk i Rijeka u dva uzastopna kola imaju zajednički maksimalni učinak. To se posljednji put dogod...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....