VIDEO Pogledajte sjajan gol Luke Vuškovića za pobjedu Hrvatske u presudnoj utakmici

Piše SPORT SD
15. listopada 2024. - 19:56

Jako važna utakmica kvalifikacija za Europsko prvenstvo do 21 godine odigrala se u Koprivnici. Mladi Vatreni pobijedili su Grčku i tako osigurali drugo mjesto skupine G, što ih vodi u dodatne kvalifikacije za Euro. Hrvatska je prije utakmice bila drugoplasirana s 19 bodova, dok su Grci bili treći s dva boda manje. Porazom bi Hrvatska ostala bez završnog turnira u Slovačkoj, ali se na sreću taj scenarij nije dogodio.

Slavlje igrača Hrvatske

Zeljko Hajdinjak/Cropix

Sjajno je Hrvatska ušla u susret, povela 2:0 golovima Kačavende i Belje, a i treći gol je neopravdano poništen. Ipak, okrenula se brzo utakmica, nakon ozljede Dominika Prpića, Grci su s dva brza gola poravnali rezultat prije poluvremena.

Loše vijesti za Hajduk stižu s utakmice mlade reprezentacije. Nakon njegovog neočekivanog izlaska nastao je pravi kaos

Imale su u nastavku obje momčadi šanse, ali je do gola vrijednog pobjede došla Hrvatska, u 76. minuti zabio je sjajno Luka Vušković glavom na precizan ubačaj Belcara.

Gol Luke Vuškovića za 3:2, kao i ostale golove pogledajte OVDJE.

15. listopad 2024 20:10