Domaći nogometKONFERENCIJSKA LIGA

Uvjerljiva Rijeka s PAOK-om za grupnu fazu, Žilina pokazala sve ono što Hajduk nije i doslovno demolirala kazahstanski Tobol

Piše F.V., Hina
12. kolovoza 2021. - 22:07

U uzvratu 3. pretkola UEFA Konferencijske lige nogometaši Rijeke su na svom stadionu pobijedili škotski Hibernian s 4-1 (1-0) i tako izborili nastup u posljednjem kvalifikacijskom kolu za ulazak u grupnu fazu ovog europskog natjecanja.

Vodeći pogodak za Rijeku postigao je Domagoj Pavičić u 36. minuti. Gosti su izjednačili u 56. minuti preko Kylea Magennisa, ali su 10 minuta poslije ostali s igračem manje, jer je zbog drugog žutog kartona isključen Darren McGregor.

Rijeka će za plasman u grupnu fazu igrati protiv solunskog PAOK-a koji je u četvrtak kao domaćin svladao irski Bohemians s 2-0 i tako nadoknadio pogodak zaostatka (1-2) iz prve utakmice odigrane u Dublinu. Strijelci za Grke bili su Schwab (4) i Biseswar (28).

Riječani su na Rujevici od prve minute pokazali da su odluč...

20. travanj 2024 13:38