Domaći nogometludo pretkolo

Utakmica za povijest Hrvatskog kupa odigrana u Maču: domaćin Gaj uvalio je 20 zgoditaka i eliminirao iz natjecanja Liku iz Korenice

Piše SN
9. rujna 2020. - 19:16

Zanimljivo je bilo u Maču, u srcu hrvatskog Zagorja. Iako nije bilo gledatelja, NK Gaj odigrao je utakmicu za povijest, jer su u pretkolu Kupa HNS-a zabili čak 20 golova!

Seriju je započeo Dino Cvrtila s 11 metara u drugoj minuti, Martin Maloča povisuje na 2-0 već dvije minute kasnije, a onda je Martin Šaban povisio nas 3-0. Na kraju je Bruno Šaban zabio pet, a Bruno Rihtar šest zgodtiaka u ovoj ludoj utakmici.

Poluvrijeme je završilo s 10-2, a u nastavku utakmice domaćini su utrpali još 10 komada, prenose Sportske novosti

Bilo je pregršt uzbuđenja generalno na utakmicama pretkola Hrvatskog kupa. Nakon što su u utorak u glavni turnir, među 32 najbolja, prošli Varaždin i Croatia Zmijavci, dan kasnije smo dobili i preostalih 14 putnika u šesnaestinu finala. U toj se fazi na...

23. travanj 2024 08:54