Domaći nogometprijateljski dvoboj

Neporaženi prošli kroz Istanbul: Dalić će morati dobro analizirati igru u obrani, previše je golova primljeno i to prilično naivno

Piše R.R.
11. studenog 2020. - 20:35

U prijateljskom susretu igranom u Istanbulu hrvatska nogometna reprezentacija je odigrala 3-3 protiv Turske, a "Vatrenima" sada slijede utakmice u Ligi nacija protiv Švedske i Portugala.

Bio je to dvoboj u kojem su Turci vodili 1-0 i 2-1, Hrvatska je potom okrenula rezultat u svoju korist, ali je na koncu završilo 3-3.

Turska je povela u 23. minuti golom Cenka Tosuna iz jedanaesterca, izjednačio je Ante Budimir u 32. minuti, no domaćin je do kraja poluvremena zabio još jedan gol, a strijelac je bio Deniz Turuc u 41. minuti.

Hrvatska je vrlo brzo u nastavku okrenula rezultat, za 2-2 zabio je Mario Pašalić u 54. minuti, a samo dvije minute kasnije Josip Brekalo je glavom pogodio za prvo hrvatsko vodstvo na utakmici. Nažalost, u 58. minuti je Cengiz Under pogodio za 3-3.