Domaći nogometNOVE SUMNJE

Tri milijuna eura za Šapinu. Je li dva uzeo netko iz Dinama?

27. srpnja 2010. - 15:54
Je li Dinamo pustio Arsenalu u kvalifikacijama za Ligu prvaka prije četiri godine? Maksimirska utakmica, u kojoj su “topnici” slavili sa 3-0 i sve pogotke postigli u drugome poluvremenu, sumnjiva je njemačkim istražiteljima. Potvrdio je to sam Zdravko Mamić u sklopu svoje bučne konferencije, izjavivši kako je vratar Ivan Turina zbog navodnog puštanja bio na saslušanju u policiji.

- Pitali su ga jesam li ja u poluvremenu utakmice došao u svlačionicu i naredio da puste utakmicu - kazao je Mamić.

Šapine bili na stadionu

Detalje istrage donose Sportske novosti, navodeći kako njemačka policija sumnja da je na spomenutom dvoboju zarađeno ukupno pet milijuna eura. Na maksimirskom stadionu sjedili su tada Ante i Milan Šapina i na pobjedi Arsenala, prema podacima istražitelja,...
19. rujan 2024 12:34