sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Domaći nogometušutkao kritičare

Trener Rijeke istaknuo zadovoljstvo bodom, ali i da ostaje žal za pobjedom: ‘Hajduk u drugom dijelu nije imao ništa‘

Piše Sport SD
16. prosinca 2024. - 17:28

Najiščekivanija utakmica 17. kola SHNL-a bila je ona u kojoj su snage odmjerili Hajduk i Rijeka. Jadranski derbi na kraju je završio bez pobjednika, na semaforu je nakon više od 100 minuta stajalo 2:2.

Splićani su došli u vodstvo u sedmoj minuti kada je Anthony Kalik postigao jedan od najboljih golova sezone. Ipak, nakon samo pet minuta Rijeka je izjednačila, Janković je iskoristio veliku grešku Lučića i poravnao rezultat. Hajduk je opet poveo golom Kalika, a Selahi je postavio konačnih 2:2.

Nakon utakmice bilo je dosta komentara da je Rijeka igrala defenzivno. Trener momčadi s Kvarnera Radomir Đalović osvrnuo se na njih u emisiji Radija Rijeke "Pod stijenama Kantride":

image
Damir Škom...
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
03. srpanj 2026 08:16