Domaći nogometbravurozne intervencije

Talijani hvale obrane nekadašnjeg mladog golmana Hajduka: Ima interesa inozemnih klubova, ali zasad se ne opterećujem tim stvarima

28. ožujka 2019. - 16:49
lokomotiva_dinamo04-020319_

U posljednja dva nastupa za U21 nogometnu reprezentaciju Hrvatske posebno se istaklo jedno ime. Ono Ive Grbića, prvog gomana Lokomotive i nekadašnjeg prvotimca Hajduka, kojeg se klub s Poljuda olako odrekao.

Grbić je prije otprilike četiri mjeseca na sebe skrenuo pažnju europske nogometne javnosti u prijateljskoj utakmici Hrvatske sa Francuzima u predgrađu Pariza, kada su igrali neriješeno 2:2. Najveće zasluge za taj rezultat imao je upravo Grbić, koji je maestralno branio i obranio hrvatska vrata.

Nakon toga, nastavio je sa odličnim partijama u dresu Lokomotive, da bi prije nekoliko dana ponovno zabljesnuo u prijateljskoj utakmici u Frosinoneu protiv U-21 Italije. Grbić je na gol Hrvatske stao u drugom poluvremenu, kada su Talijani vodili 2:0. U tom drugom poluvremenu mladi Azzu...

20. travanj 2024 07:54