Sve se riješilo u prvom poluvremenu: Knoll započeo, a Mustendanagić majstorski pogodio za slavlje Vukovara

Piše Ante Ujević
12. veljače 2023. - 20:00

Utakmica samo što je počela, a gosti su već poveli. U 2. minuti akcija u tri dodavanja, nakon dubinske lopte je Knoll na desetak metara iskosa izbjegao duel s Batarelom i iz prve desnom nogom potegao i pogodio mrežu za vodstvo gostiju. U 13. minuti Šabić je pronašao Bekavca na lijevom boku, ovaj je centrirao u peterac gdje je najviši u skoku bio Bačelić-Grgić koji je glavom pogodio stativu, a lopta se odbila pred Majića koji ju je s metra zakucao u mrežu za 1:1.

Igrala se sudačka nadoknada prvog poluvremena kad je na scenu stupio Zinedin Mustendanagić. Sjajno je opalio iz slobodnjaka, sa 18 metara iskosa, i smjestio loptu pod gredu u mrežu Croatije za vodstvo Vukovara 2:1. Majstorija. Velika šansa za Vukovar u 60. minuti. Tek nakon što je ušao u igru Capitani je nakon korner...

27. travanj 2024 14:32