Domaći nogometmalo falilo

Solinjani nisu izdržali do kraja: vratili su se iz ponora, odigrali dobro poluvrijeme, ali su u finišu ostali bez bodova

Piše Gradimir Đukarić/SN
10. rujna 2021. - 21:05

Nogometaši Osijeka II skoro su prosuli 2:0 vodstvo protiv Solina. Dobar posao koji su napravili u prvom dijelu prosuli su u tri "žute minute" nastavka da bi tek u završnici utakmice potvrdili pobjedu.

Brzo je Osijek došao u prednost, već u 11. minuti. Akcija bijelo-plavih u začetku nije obećavala, a onda je Omerović dobio loptu na rubu kaznenog prostora. Nije njegov udarac bio jak koliko precizan, ali dojam je i kako je uhvatio gostujućeg vratara Topića na spavanju. Nogometašu koji je ovog ljeta u Gradski vrt došao iz tuzlanske Slobode bio je to prvijenac u dresu Osijeka. Nije bilo puno uzbuđenja, do iduće prilike čekalo se do 25. minute, opalio je Hanuljak s dvadesetak metara, ali Topić je ovaj puta bio siguran. Solin s druge strane nije stvorio previše problema domaćoj obrani iako j...

19. travanj 2024 09:43