Slaven Belupo se namučio protiv Hrvatskog dragovoljca

25. veljače 2022. - 20:12

U prvom susretu 25. kola Prve HNL nogometaši Slaven Belupa pobijedili su na domaćem terenu Hrvatski dragovoljac s minimalnih 1-0.

Za Slaven Belupo je ovo već treća pobjeda u nastavku sezone (nakon slavlja u gostima kod Osijeka i Gorice), a pogodak vrijedan tri boda zabio je Arijan Brković iz jedanaesterca u 64. minuti.

U prvom poluvremenu potpuno je dominirao Slaven Belupo, a gosti iz Zagreba su bili isključivo orijentirani na obranu. No, bolju igru domaći sastav nije naplatio pogotkom. Po dvije šanse su imali Zapata i Božić, a najbolju priliku propustio je, nakon točno pola sata igre, Caimacov koji je zaprijetio udarcem glavom.

Odmah na startu drugog poluvremena gosti su tražili jedanaesterac, ali ga nisu dobili. No, suđen je udarac s bijele točke nešto kasnije i to za domaćina...

23. travanj 2024 20:54