Slaven Belupo poražen od Slovenaca

17. studenog 2008. - 19:14

Slovenski prvoligaš Nafta uzvratio je gostovanjem u ponedjeljak u Koprivnici Slavenu Belupu za njegovo gostovanje 3. studenoga u Lendavi, ne samo utakmicom, već i - pobjedom.

Naime, prije dva tjedna u Lendavi je pobijedio Slaven Belupo s 1-3, a ovoga puta Nafta je bila bolja sa 3-2.

Nastupile su tzv. pričuvne momčadi, jer su prijateljski susreti u Slavenu Belupu uvedeni zbog ispitivanja forme igrača koji imaju manju minutažu, ili uopće ne igraju prvoligaška utakmice, uz potporu juniora i kadeta.

Slaven Belupo poveo je iz jedanaesterca, koji je napravljen nad Delićem. Zgoditak je postigao Maras u 40. minuti.

U drugom poluvremenu uslijedila su dva gola gostiju za 1-2, oba puta strijelac je ''ekspresno'' u 49. i 52. minuti bio Adilović, Slovenski kapetan Vaš u 72. minuti povisio je na...

23. svibanj 2024 14:01