Domaći nogomet35. kolo hnl-a

Slaven Belupo i Rijeka remizirali u Koprivnici, sva četiri gola pala su u drugom poluvremenu

14. svibnja 2022. - 18:59

Nogometaši Slavena Belupa i Rijeke u susretu su pretposljednjeg, 35. kola Prve HNL igrali 2-2 (0-0).

Gosti su poveli golom Jorgea Obregona (49), domaći su preokrenuli s dva pogotka veterana Ivana Krstanovića (56-11m, 59), da bi konačnih 2-2 postavio Andrija Vukčević (79).

Nakon nezanimljivih prvih 45 minuta, utakmica se "otvorila" početkom nastavka. Murić je u 49. minuti iz slobodnog udarca s lijeve strane poslao loptu na peterac, a tamo je utrčao Obregon i nogom ju proslijedio u mrežu.

Preokret u razmaku od samo tri minute je s dva gola kreirao 39-godišnji Krstanović. Prvo je u duelu s Čestićem izborio kazneni udarac kojega je u 56. minuti i realizirao za 1-1, da bi u 59. minuti sjajnim udarcem sa 25 metara pogodio za 2-1. Bili su to njegovi deveti i desti ovosezonski pogoci u p...

19. travanj 2024 06:37