Sinjani se dobro držali protiv lidera, pali tek u samoj završnici utakmice

Piše Mišo Gulić
30. travnja 2021. - 20:19

Junak je na krajnjem istoku Hrvatske poražen od BSK-a iz Bijelog Brda koji se tako barem privremeno probio na vrh poretka.

Prvi dio zaključen je bez golova, ali zato je drugi bio itekako zanimljiv.

U 59. minuti domaći dolaze u vodstvo. Selbol ušao u kazneni prostor, Lovrić ga nesmotreno srušio, a sudac opravdano pokazao na bijelu točku odakle je precizan bio Dabro.

Imali su domaćini još dvije velike prilike u narednim minutama, ali mreža se nije zatresla. Zato jest na drugoj strani i to u 79. minuti. Jenjić je uposlio Vuletu koji je povukao loptu i odmjereno potegnuo s 20-ak metara za 1:1.

Četiri minute prije kraja dobra akcija domaćih, Dabro je izbacio Aleksića, a ovaj šalje oštru loptu na peterac gdje je najspretniji bio Vrdoljak koji podmeće nogu i zabija za konačnih 2:1.

18. travanj 2024 08:04