Dinamo je nakon neuspješnog prvog poluvremena ipak uvjerljivo savladao Rudeš. Modri su 3:0 pobjedom, režiranom golovima Živkovića, Brodića i Sučića, stigli na samo minus jedan u odnosu na drugoplasirani Hajduk, s tim da imaju i utakmicu manje. Za mikrofone MaxSporta utakmicu su prokomentirali trener domaćih Davor Mladina i gost Sergej Jakirović.
Prvi je govorio poraženi Mladina.
- Ispada da se možemo 60 minuta držati protiv ovakve ekipe, ali to nije dovoljno. Moram svakako čestitati svojim momcima na porazu, što je gadno za kazati, ali odradili su vrlo dobar posao, i taktički, i trkački. Presudili su momenti dekoncentracije, ponovila nam se situacija kao protiv Lokomotive. Mislim da to nije do kondicije, već manjka koncentracije i naravno veće kvalitete Dinamove momčadi....
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....