Nogometaši zagrebačkog Dinama nisu se uspjeli plasirati u četvrtfinale Konferencijske lige. U uzvratnom susretu osmine finala izgubili su na gostovanju u Solunu od PAOK-a s 1:5 te tako ispustili prednost od 2:0 stvorenu u prvoj utakmici na Maksimiru.
Težak je to poraz za trenera Modrih Sergeja Jakirovića:
- Mislim da smo podbacili u svim segmentima, bili smo mlaki i nismo uspjeli uspostaviti posjed. Bili smo očajni u prekidima, to se mora priznati. U drugome dijelu pokušali smo zabiti gol, taj je gol mogao sve preokrenuti. Uspostavili smo ravnotežu, a onda smo primili novi gol. Takve se stvari ne smiju događati na ovom nivou. Na kraju još i taj jedanaesterac... Morali smo čestitati suparniku.
Nastavio je konstatacijom da njegovi igrači "nisu imali pravi odgovor".
- Rekao sam da ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....