Domaći nogometbez prave šanse

Rijeka pružila dobar otpor Napoliju: novim porazom izgubljena je i teoretska mogućnost za europsko proljeće

26. studenog 2020. - 23:03

Nogometaši Rijeke u susretu su 4. kola skupine F Europske lige pretrpjeli i četvrti poraz, na gostovanju kod Napolija u Napulju izgubili su sa 0-2 (0-1). Napoli je do pobjede stigao autogolom Anastasija u 41. minuti i pogotkom Hirvinga Lozana u 75. minuti.

Porazom u Napulju Rijeka je izgubila i teoretske izglede za osvajanje jednog od prva dva mjesta u skupini koja vode u 16-inu finala, ostala je posljednja bez bodova, a na posljednjem će mjestu i ostati i na kraju natjecanja.

Rijeka je dvoboj u Napulju odigrala dan nakon smrti velikog Diega Maradone koji je bio najzaslužniji za jedina dva naslova prvaka Italije Napolija (1987, 1990). Stoga su domaći igrači istrčali s crnim florom na svojim lijevim rukavima.

Iako poprilično oslabljeni, zbog zaraze koronavirusom Riječani nisu mogli r...

19. travanj 2024 18:04