Domaći nogometeuropska liga

Rijeka povela pa prestala igrati: Gent u 15 minuta preokrenuo rezultat, ali još ništa nije gotovo

23. kolovoza 2019. - 00:29

Nogometaši Rijeke u četvrtak su u prvoj utakmici posljednjeg pretkola Europske lige u gostima kod belgijskog Genta izgubili sa 1-2, a uzvrat je u Rijeci 29. kolovoza. Dvostruki strijelac za domaćine bio je Laurent Depoitre (57, 71), a pogodak za Rijeku postigao je Tibor Halilović (40).

Riječani su došli u Gent sa jasnim ciljem, izboriti rezultat koji im daje šanse za prolazak u grupnu fazu Europske lige. Prepustili su Gentu posjed lopte, igrali su disciplinirano, pa su svi pokušaji belgijskog kluba da ugrozi vrata Rijeke u prvom poluvremenu bili jalovi.

Jedina prigodu domaćini su imali u 36. minuti i to nakon pogreške Acostyja. On je u opasnoj zoni izgubio loptu, što je omogućilo Jaremčuku da izbije sam pred gol Rijeke, ali je loše pucao.

Rijeka je povela u 40. minuti iz situ...

18. travanj 2024 22:41