sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM

Rijeka poražena u Švedskoj, Osijek ispao nakon penala

Piše hina
15. kolovoza 2024. - 22:01

Nogometaši Rijeke poraženi su sa 2-0 (0-0) od Elfsborga na gostovanju u Borasu, čime je švedska momčad izborila doigravanje za grupnu fazu Europske lige, a Riječani će se pokušati kvalificirati za jednu od skupina Konferencijske lige.

Vodeći pogodak za Elfsborg postigao je MIchael Baidoo u 68. minuti, a konačnih 2-0 postavio je Ahmed Qasem u 83. minuti.

Riječani će se tako za tjedan dana na Rujevici ugostiti ljubljansku Olimpiju u prvoj utakmici zadnjeg pretkola Konferencijske lige.

Novi trener Rijeke Radomir Đalović nije napravio velike promjene u sastavu u odnosu na dvoboj s Elfsborgom na Rujevici. Bruno Bogojević je počeo dvoboj na desnom boku umjesto Ivana Smolčića, koji je ostao na klupi, a na lijevom boku je ozlijeđenog Marijana Čabraju zamijenio Mladen Devetak.

Đa...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
19. lipanj 2026 12:11