Remi Junaka u Zagrebu: Sinjani rano poveli i propustili nekoliko prilika, Dinamo preuzeo inicijativu u drugom poluvremenu

Piše Mišo Gulić
26. listopada 2020. - 08:30
Duje Klarić/Cropix

Junak je imao otvaranje iz snova. Jurišić je u 4. minuti u kaznenom prostoru srušio Jandreka, sudac je pokazao na bijelu točku. Precizan za 0:1 bio je Jenjić. Do odmora imali su Sinjani još dvije prilike, Marunica i Andrić nisu bili precizni.

Nakon dvije minute igre u nastavku Dinamo je poravnao. Svržnjak je došao do lopte na sredini i uposlio Julardžiju koji se sjurio prema Runji i pogodio za 1:1.

Pet minuta poslije mogao je Junak povesti. Seo je prošao po krilu, ušao u šesnaesterac i uposlio Andrića, ali njegov udarac obranio je vratar “modrih”. Dinamo je potom preuzeo inicijativu, Sinjani su prijetili iz kontri i polukontri, ali mreže se više nisu tresle.

Dinamo II - Junak 1:1 (0:1)