Domaći nogometveliki pobjednik

Rangnick: Igrali smo kao momčad, zadovoljan sam učinkom u zadnjih sat vremena, a uopće mi se nije svidjelo prvih pola sata

3. lipnja 2022. - 23:43

Igrali smo kao momčad, kazao je austrijski izbornik Ralf Rangnick nakon pobjede (3-0) nad Hrvatskom u Osijeku, u njegovoj prvoj utakmici za kormilom Austrije.

Hrvatska nogometna reprezentacija poražena je u dvoboju 1. kola 1. skupine Lige nacija u Osijeku od Austrije s 0-3 (0-1).

"Imali smo problema u prvih 30 minuta s sustavom 3-5-2 i jedva da smo imali pristup bilo kojoj fazi igre. Bilo nam je od pomoći što smo onda prešli na sustav 4-2-2-2 i tada nam je bilo puno lakše. Mislim da smo potpuno kontrolirali igru ​​u drugom poluvremenu. Na samom kraju smo mogli i više golova dati. Zadovoljan sam učinkom u zadnjih sat vremena, a uopće mi se nije svidjelo prvih pola sata. Nakon postignutih golova nismo pali, bili smo vrlo kompaktni u veznom redu i zapravo nismo Hrvatima dopuštali da dođ...

06. svibanj 2024 08:04