Domaći nogometjunak kola

Rakitić posramio Pepea i ''sombrerom'' poslao Real Madrid na minus tri

27. ožujka 2014. - 01:21
Spektakularan potez i asistencija Ivana Rakitića za Carlosa Baccu donijeli su Sevilli pobjedu protiv Real Madrida (2-1) u 30. kolu španjolskog prvenstva. Napravio je ''kraljevski klub'' u Andaluziji veliki korak unatrag u borbi za naslov. Za vodećim gradskim rivalom Atleticom zaostaje tri, a za najvećim suparnikom Barcelonom dva boda.

Madriđani su poveli u 14. minuti pogotkom Cristiana Ronalda iz slobodnog udaraca. Lopta se u živom zidu odbila od Bacce i prevarila Beta, ali kolumbijski se napadač samo pet minuta kasnije iskupio za taj peh. Iskoristio je proigravanje Josea Antonija Reyesa i izjednačio na 1-1.

Gosti su u nastavku utakmice napravili pritisak na gol Andalužana, ali u 72. su minuti ostali bez ičega. Rakitić je briljantno dočekao loptu na petu, prebacio je preko glave z...
25. travanj 2024 07:08