Domaći nogometKikaš i Matan

Prvi dan škole u režiji profesora Luke i njegovih učenika. Dva pitanja se nameću nakon ovakve predstave

Piše Frane Vulas
9. rujna 2024. - 00:06

Dok je 39-godišnji Luka Modrić dan prije rođendana kojeg slavi u ponedjeljak zabio gol za 1:0 pobjedu Hrvatske nad Poljskom u Osijeku, u drugom susretu skupine A1 Lige nacija njegov vršnjak Cristiano Ronaldo zabio je za 2:1 pobjedu Portugala u Lisabonu. „Starci” su održali mladosti prvi dan škole. Na Opus Areni profesor Luka i njegovi učenici na papiru moćnim, ali na terenu blijedim Poljacima.

Modrić je u 180. nastupu za reprezentaciju zabio 27. pogodak. Ronaldo gol broj 901 u karijeri. Ali dok je Ronaldo ovaj put ušao u drugom poluvremenu, nevjerojatni Modrić je u Osijeku moćno odigrao svih 90 minuta. Pritom je poslao poruku i treneru Reala Carlu Ancelottiju da ne brine zbog brojnih ozljeda u veznoj liniji kraljevskog kluba. Na starcima svijet ostaje.