Premiership: Klasnić zabio za pobjedu Boltona

5. ožujka 2011. - 19:55
Ivan Klasnić svojim je pogotkom u 86. minuti donio Boltonu domaću pobjedu protiv Aston Ville 3-2 u ogledu 29. kola engleskog nogometnog prvenstva.

Hrvatski 31-godišnji napadač ušao je u igru u 67. minuti umjesto Johana Elmandera, a u završnici utakmice je udarcem lijevom nogom unutar kaznenog prostora osigurao sva tri boda za svoju momčad. Klasnić je postigao svoj treći prvenstveni pogodak ove sezone. Prva dva zabio je u prvom dijelu sezone. No, zato je nedavno dva puta bio strijelac u FA Cupu u dvjema gostujućim pobjedama Boltona, koji je njegovim pogocima s 1-0 pobjeđivao Wigan i Fulham.

Bolton je osvojio sedam od mogućih devet bodova u zadnje tri utakmice u Premiershipu. na ljestvici je preskočio Liverpool, ali s utakmicom više. No, Aston Villa ima za čime žaliti. Gosti su p...
08. svibanj 2024 19:10