Premiership: Klasnić dvostruki strijelac u Boltonovoj pobjedi

6. studenog 2011. - 22:05
Nogometaši Boltona došli su u pretposljednjoj utakmici 11. premierligaškog kola do uvjerljive (5-0) pobjede nad Stoke Cityjem na svom Reeboku.

Odličnu je utakmicu za domaći sastav odradio Ivan Klasnić. Zabio je dva pogotka: u 61. minuti za 3-0, te u 82. za konačnih 5-0. Također je asistirao za prvi pogodak na utakmici, koji je u drugoj minuti zabio Kevin Davies. U 85. je minuti hrvatski reprezentativac napustio igralište.

Klasniću su to bili prvi golovi u Boltonu od 27. kolovoza, kada je tada treći ovosezonski prvenstveni pogodak zabio Liverpoolu u trećem kolu. Ukupno je sada na učinku od pet golova i dviju asistencija.

Drugi je put, otkako je u Engleskoj (treća sezona), zabio dva gola na istoj utakmici. Ranije mu je to pošlo za rukom 12. prosinca 2009. godine u 3-3 remiju pro...
22. travanj 2024 16:53