Domaći nogomet3. hnl jug

Pregled kola: dramatični derbi u Hrvacama pripao domaćinu, Zadrani ‘petardom‘ ispratili goste iz Ivanbegovine

Piše Mišo Gulić, Tonči Vlašić, Ivica Gjergja, Božidar Lovrić, Mirko Matijaš, Goran Glavina
21. studenog 2021. - 08:55

U najzanimljivijem susretu pretposljednjeg jesenskog kola Hrvace su preokretom stigle do pobjede nad Slogom iz Mravinaca, druge u nizu, kojom su ponovno uhvatili priključak s vrhom ljestvice.

Prvih 45 minuta proteklo je u prilično izjednačenoj igri, Hrvace su imale nekoliko zanimljivih izleta pred vrata Sloge, nedovoljno konkretnih, ali zato su konkretni bilo gosti pred sam kraj poluvremena kada je Beović ubacio s desne strane pred gol gdje se najbolje snašao Vekić koji iz  blizine zabija za 0:1. Najzrelija situacija na strani Hrvaca iz tog dijela utakmice bio je pokušaj Ribičića s desetak metara kojeg je neutralizirao vratar Brdar.

Odmah na poluvremenu domaći strateg radi dvostruku izmjenu, što se pokazalo kao pun pogodak. No, prije nego se “oplodi” ta zamjena, priliku da mož...

18. travanj 2024 03:53