Ima li veće nelagode za ego hrvatskih nogometaša (i macho tipa poputIgora Štimca) od činjenice da su ih posramili ''dečki u suknjicama''?Igrači oskudnog loptačkog talenta proteklog su petka razgolitili istinu ohrvatskoj nogometnoj supremaciji.
Drčni su Škoti samoljubive Hrvate praktički izbacili iz zrakoplova zaBrazil. Srećom, ovi još imaju ''padobrane'' i mogućnost preživljavanjakroz dopunske kvalifikacije. No, senzacionalan je poraz hrvatskereprezentacije probudio i već umirovljene ambicije naših susjeda -''tamo daleko''. Mogu li Srbi do kraja kvalifikacija uzeti devet bodova,a Hrvati osvojiti - nijedan?! Slijedeći kvalifikacijski susret (6.rujna) igraju upravo spomenute reprezentacije. Nakon sraza u Beogradumnogo će toga biti jasnije (Hrvatska nakon toga još igra s Belgijom dom...

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....