Domaći nogometružan sudar

Pogledajte fotogaleriju: Sulejmani je teško nastradao u Maksimiru, liječnici su morali intervenirati

29. kolovoza 2018. - 10:33

Nogometaši zagrebačkog Dinama nisu se uspjeli plasirati u natjecanje po skupinama Lige prvaka nakon što su u uzvratnom susretu posljednjeg, 4. pretkola izgubili na stadionu u Maksimiru od švicarskog Young Boysa sa 1-2 (1-0). Kako je prva utakmica u Bernu završila rezultatom 1-1, švicarski sastav je bio uspješniji s ukupnih 3-2.

Dinamo je poveo golom Izeta Hajrovića u 7. minuti, no sredinom drugog poluvremena je Guillaume Hoarau s dva gola u dvije minute donio preokret. Prvo je u 64. minuti bio precizan iz kaznenog udarca, a zatim u 66. i iz igre.

Više od sat vremena uzvrata u Zagrebu Dinamo se činio boljim suparnikom te je imao rezultat koji bi ga po sedmi put odveo u elitno klupsko natjecanje no velika je prilika otišla u nepovrat za samo malo više od 100 sekundi.