Domaći nogometdva puta 2-2

Perišić dvostruki strijelac, zabio i Jelavić

26. travnja 2014. - 19:58
Ivan Perišić nastavlja sa sjajnim igrama u posljednje vrijeme. U 32. bundesligaškom kolu tako je postigao dva gola u domaćem 2-2 remiju protiv Freiburga.

Wolfsburg je remijem makar privremeno propustio preskočiti četvrtoplasirani Bayer Leverkusen. Perišić je zabio u 3. i 70. minuti za vodstvo 1-0 i 2-1, a bili su mu to osmi i deveti ovosezonski gol. Isto tako, među strijelce se upisao u tri posljednja kola, a u tom je periodu postigao pet golova.

Prvi je gol Perišić zabio glavom na asistenciju Ricarda Rodrigueza, dok je drugi postigao udarcem desnicom, a asistent je bio Christian Träsch. Golove za Freiburg postigli su Admir Mehmedi i Marco Terrazzino. Perišić je za "vukove" odigrao cijelu utakmicu, dok je Ivica Olić zamijenjen u 82. minuti.