Domaći nogometLudi tečaj 1:7

Ovu tablicu HNL-a nikad niste vidjeli, Hajduk jedva četvrti. ‘Prvak‘ izbacuje igrače na pogon braće Čabraja

Piše Frane Vulas
25. listopada 2024. - 20:06

Nastavak dobrih igara i rezultata nogometaši Hajduka u subotu na Poljudu traže u ogledu protiv Lokomotive (16 sati). Bit će to prilika „bijelima” da se revanširaju Zagrepčanima za onih bolnih 1:1 na stadionu u Kranjčevićevoj u prvom krugu SuperSport HNL-a. Tada je bivši napadač Hajduka Duje Čop s bijele točke "oteo" dva boda Hajduku u devetoj minuti sudačke nadoknade, a sudac je u sedmoj minuti svirao kazneni udarac. Prethodno je Hajduk u vodstvo doveo Aleksandar Trajkovski.

Trener Lokomotive Silvijo Čabraja je uvjerljivi rekorder SuperSport HNL-a. Već tri godine i četiri i pol mjeseca je 56-godišnji Čabraja na klupi „lokosa”. Za usporedbu, nitko od njegovih ligaških kolega nije u komadu duže od godinu dana na klupi. A samo su dvojica, Nikola Šafarić (Varaždi...

25. listopad 2024 20:07