Domaći nogometšvicarci slavili

Novi poraz Jarnijevih izabrani za prolazak dalje postoji samo teorija u kojoj se mora poklopiti nekoliko rezultata

21. svibnja 2023. - 19:27

U susretu 2. kola D skupine Europskog nogometnog U-17 prvenstva, hrvatska reprezentacija je u Debrecenu izgubila od Švicarske sa 1-2 upisavši i drugi poraz.

Nakon što je na startu turnira izgubila od Engleske sa 0-1, mlada hrvatska reprezentacije je u dvoboju drugog kola upisala poraz od Švicarske sa 1-2.

Švicarci su drugom pobjedom u skupini osigurali plasman u četvrtfinale, dok je odabranicima izbornika Roberta Jarnija ostala tek teorija.

Kako bi Hrvatska ostala u igri za prolaz, Nizozemska večeras mora pobijediti Englesku, a potom u zadnjem kolu i Švicarci moraju slaviti protiv Engleza, dok hrvatska vrsta mora slaviti protiv "oranja".

Švicarci su u Debrecenu bolje otvorili dvoboj i poveli već u devetoj minuti pogotkom Demira Xhemalije, no Hrvatska je izjednačila u 32. minuti...

06. listopad 2024 23:31