Domaći nogometgornik - split

Nogometašice Splita love plasman u drugo kvalifikacijsko kolo Lige prvakinja: ‘Respektiramo suparnika, ali idemo po prolaz, hrabro i otvorenoga garda‘

4. studenog 2020. - 07:34

U Leczni, gradu na istoku Poljske blizu granica s Bjelorusijom i Ukrajinom, nogometašice Splita večeras love plasman u drugo kvalifikacijsko kolo Lige prvakinja.

Ždrijeb im je dodijelio gostovanje kod Gornika, okrunjenog prvaka Poljske iako prvenstvo te zemlje nije bilo dovršeno zbog pandemije Covida-19.

Lani na turniru kvalifikacijske runde u ukrajinskom Harkivu Splićanke su u skupini zauzele treće mjesto pobijedivši luksemburški Bettembourg (7:2) i izgubivši od domaćina Žitlobuda (2:3) i kasnijeg pobjednika skupine bjeloruskog Minska (1:2).

Dobar su dojam ostavile kao prvakinje Hrvatske i nadaju se kako i večeras u Leczni mogu napraviti velik rezultat. U toj istoj fazi prošle sezone Gornik je također bio treći u svojoj skupini s Twenteom, Bešiktašom i Alashkertom. Za razliku...

25. travanj 2024 12:44