Nikad viđena situacija u HNL-u: pogledajte kako je Petković zaradio isključenje

Piše PSD
15. prosinca 2021. - 21:29

Dinamo je s 2:0 u gostima pobijedio Istru 1961 u zaostaloj utakmici četvrtog kola Prve HNL. Iako su bili favoriti, Modri su do pobjede stigli i teže od očekivanog, a susret su obilježila čak četiri crvena kartona.

Najprije je Dinamo u 80. minuti ostao bez Kevina Theophile-Catherinea koji je dobio drugi žuti karton nakon faula na Dionu Dreni Belji, a onda je četiri minute kasnije nastao pravi kaos. Bruno Petković se našao u odličnoj šansi, ali srušen je u šesnaestercu Istre 1961, a Duje Strukan je odmah pokazao na bijelu točku i dao žuti karton Silvi.

VAR soba ga je pozvala da sam pregleda video nakon čega je poništio žuti karton Silvi i umjesto toga dao crveni karton golmanu Lučiću, te pomoćnog trenera Istre koji je protestirao. Petković je sam odlučio pucati penal i zabio...

06. svibanj 2024 08:39