Domaći nogometZabijaju i asistiraju

Nekadašnji veznjak Hajduka u punom pogonu: pogledajte fantastičan pogodak kojim je skinuo paučinu iz rašlji suparničkog vratara

Piše R.R.
11. studenog 2018. - 22:24
111koz

Nekako nam se čini da je u pomanjkanju rješenja u veznom redu ostalo pitanje je li Zvonimir Kožulj prerano prodan iz Hajduka. Jer eno odlično se snašao u poljskom Pogonu (odakle nam je stigao Adam Gyurcsó), u 15. kolu Pogon je bio bolji od Legije 2:1, a Kožulj je zabio fantastičan pogodak u 76. minuti za vodstvo od 2:0. Kožulju je ovo drugi prvenstveni pogodak, ustalio se u momčadi i sada se već osjeća sasvim dobro.

U Sloveniji pak dvoboj između nekadašnji Hajdukovih nogometaša Ante Vukušić i Elvira Malokua. Zgoditak za 'fenjeraša" Krško postigao je Ante Vukušić, privremeno donio izjednačenje na 1:1, no na kraju je Aluminij odnio bodove pobjedom od 3:1, Maloku je odigrao 70. minuta i bio asistent kod prvog gola svoje momčadi.

26. travanj 2024 05:23